MIROSLAVA PEŤKOVÁ, Dipl.C.Hyp

Zakladateľka a lektorka

Za myšlienkou a projektom Inspired Moms stojí Mirka Peťková, Dipl.C.Hyp, – zakladateľka značky Hypnopôrod Slovakia a iniciatívy Inspired Women – prvého ženského medzinárodného summitu na Slovensku.

Mirkinou vášňou je motivovať ženy k znovuobjavovaniu ich vnútornej ženskej sily a prirodzených inštinktov, pomáhať im zbavovať sa emocionálnych blokov a znovu nájsť dôveru vo vlastné telo a svoju vlastnú ženskosť. To všetko za pomoci lásky, múdrosti a inšpirácie.

Je zástankyňou myšlienky, že deti si zaslúžia prichádzať na svet s láskou, nehou, ohľaduplnosťou a uznaním ako vedomé ľudské bytosti, ktorými v skutočnosti sú.

Sama je šťastnou mamou dvojičiek Mily a Zary, ktoré aj vďaka technikám hypnopôrodu priviedla na svet prirodzene, krásnym a rýchlym pôrodom, za necelých 6 hodín.

Viac o Mirke:

Mirka vyštudovala klinickú hypnoterapiu v Londýne a je certifikovanou lektorkou kurzov HypnoPôrodu – Monganovej metódy (pre certifikát kliknite TU), certifikovanou lektorkou a terapeutkou Hypnózy pre pôrod a zvládania bolesti pomocou hypnózy, certifikovanou terapeutkou pre ‘Postnatal Mental Health’, terapeutkou Hypno-Fertility a ‘The Fertile Body Method’ a life koučkou.

O hypnózu a alternatívne vedy  sa začala zaujímať už počas štúdia na strednej škole. V roku 1998 nastúpila na diaľkové štúdium psychológie na Londýnskej Univerzite (University of London). V roku 2004 prešla na špecializované štúdium klinickej hypnoterapie, CBT (Kognitívno-behaviorálnej terapie), EFT (Terapie emocionálnej slobody) a neskôr aj NLP (Neurolingvistického programovania) a koučovania.

Špecializuje sa na holistickú (celostnú) terapiu ašpirujúcich mamičiek s problémami plodnosti a prípravu budúcich mamičiek na pokojný a nežný pôrod.

Ďaľšie tréningy a špecializácie:

Paramana Doula: Školenie u svetoznámeho lekára a pôrodníka Dr. Michela Odenta a Liliany Lammers; Londýn, UK

Fyziológia pôrodu: Hypnobirthing Institute; Manchester, UK

Pain Management (Zvládanie bolesti pomocou hypnózy), Hypnosis for Childbirth (Hypnóza pre pôrod), Post Natal Mental Health: London College of Clinical Hypnosis; Londýn, UK

Mgr. SILVIA GALATOVÁ

Lektorka kurzov laktačnej prípravy a kontaktného rodičovstva

Poradkyňa pri dojčení, dula, lektorka tehotenských a ženských kruhov  


Vyštudovala FF UK, odbor Japonský jazyk a medzikultúrna komunikácia a po štúdiách absolvovala trojročný študijno-pracovný pobyt v Austrálii. Po návrate na Slovensko pracovala v oblasti marketingu. Keď sa jej narodila druhá dcéra, stala sa certifikovanou poradkyňou pri dojčení a absolvovala v Londýne výcvik pre duly pod vedením Dr. Michela Odenta a jeho spolupracovníčky Liliany Lammers. V súčasnosti pôsobí ako  poradkyňa pri dojčení, vedie tehotenské a ženské kruhy, prípravy na dojčenie pre tehotné a podporné skupiny pre dojčiace matky. Je študentka Školy empatie (Psychosophie Academy of Central Europe). Má dve dcéry a so svojím partnerom žije v Bratislave.